Celorepublikové profesionální 

sdružení detektivů, osobních strážců a strážců Vašeho majetku

Jako profesní sdružení jsme nadstavbová organizace určená pro komunikaci s občany, státními orgány, institucemi, Hospodářskou komorou ČR a profesními sdruženími. Garantujeme odborně odvedenou a dokladovanou práci našich členů s diskrétním přístupem při řešení věci. Naší činností je služba pro širokou veřejnost v celé České republice za využití kriminalistických metod a ostatních odborných metod zkoumání na právní bázi

Hledání členů asociace podle názvu

Hledání členů asociace podle segmentu

Aktuální informace

Obraťte se na nás:

Kontakt na B-ADOS ČR:
tel.: +420 606 718 495

e-mail: info@b-ados.cz

Celostátní setkání členských firem ASBS únor 2007

V souladu se stanovami a plánem činnosti Asociace soukromých bezpečnostních služeb České republiky se dne 22. února 2007 uskutečnilo v prostorách muzea Policie ČR v Praze již páté celostátní setkání zástupců členských firem, zahrnující programově vedle společenského zaměření i pracovní jednání každoročního sněmu delegátů jako vrcholového orgánu asociace.

Organizačně se osvědčilo programové uspořádání, které vedle oficiálně projednávaných záležitostí se průběžně prolínalo s neoficiální diskusí přítomných zástupců členských firem, vedení asociace a hostů v rámci volně přístupných prostor muzea jakož i občerstvení zabezpečovaného profesionální kateringovou firmou.

Sněm delegátů hlasováním jednoznačně schválil programovou orientaci a činnost vedení asociace v roce 2006 a zároveň podpořil plán činnosti včetně příslušného rozpočtu asociace na rok 2007.

Vyvrcholení setkání proběhlo formou slavnostního předání certifikátů členským firmám pro rok 2007 v duchu proklamovaného „ Firma je profesní a prověřenou prestižní organizací dle norem EU“.


Josef Dvořák
dopisovatel ASBS ČR

QR Kód

Copyright © 2023 Asociace detektivních a ochraných služeb - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | SEO - Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek | Mapa kriminality

Hledejba
PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice
zavřít
BADOS