Celorepublikové profesionální 

sdružení detektivů, osobních strážců a strážců Vašeho majetku

Jako profesní sdružení jsme nadstavbová organizace určená pro komunikaci s občany, státními orgány, institucemi, Hospodářskou komorou ČR a profesními sdruženími. Garantujeme odborně odvedenou a dokladovanou práci našich členů s diskrétním přístupem při řešení věci. Naší činností je služba pro širokou veřejnost v celé České republice za využití kriminalistických metod a ostatních odborných metod zkoumání na právní bázi

Hledání členů asociace podle názvu

Hledání členů asociace podle segmentu

Obraťte se na nás:

Kontakt na B-ADOS ČR:
tel.: +420 606 718 495

e-mail: info@b-ados.cz

Zasedání CoESS

Ve dnech 5. – 6. října se konalo v Praze historicky první zasedání CoESS (Evropská konfederace bezpečnostních služeb) ve státech střední a východní Evropy. Jednání probíhalo v Kaiserštejnském paláci, sídle Hospodářské komory ČR, jejíž předseda RNDr. Zdeněk Somr se rovněž zúčastnil. Význam tohoto zasedání podtrhli svou účastí představitelé Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, a to místopředseda Výboru pro obranu a bezpečnost doc. Ing. Miloš Titz, Csc., a poslanec JUDr. Richard Sacher. Zástupci B-ADOSu, jmenovitě předseda Jiří Strnad a místopředseda JUDr. Jiří Kameník, byli rovněž účastníky zasedání.

V průběhu jednání byla kladně hodnocena činnost ASBS, jakož i skutečnost, že vytváří prostor pro B-ADOS a tím přispívá k vyšší profesionální zdatnosti a odborné úrovni jeho členů. Výrazem tohoto ocenění je i výzva, aby právě členové B-ADOSu byli mezi těmi, kteří budou vybráni pro obsazení míst členů hospodářských komor v jednotlivých regionech.

 

QR Kód

Copyright © 2021 Asociace detektivních a ochraných služeb - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | SEO - Pixel Design | Podmínky užití | Mapa stránek | Mapa kriminality

Hledejba
PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice
zavřít
BADOS